Doka Mühendislik 2020 yılında kurulmuştur ve kurulduğu günden beri hidrolik, pnömatik, lineer sistemler ve otomasyon alanında faaliyet göstermektedir. Firmamızın tanıtım videosunu sayfamızdan izleyebilirsiniz.

 

Doka mühendislik olarak kalıcı kârlı büyüme sağlanmasının genç ve dinamik bir nesille gerçekleşebileceğine inanıyoruz. Kendimizi güvenin ve iş etiğinin bir sembolü konumuna getirmek, global ligde yaptığımız işler ile gelecek nesillere ilham kaynağı olarak görünmek nihai hedefimiz. Yarınını şekillendirebilen donanımlı nesiller yetiştirirken onların enerjisi ile zorluklara meydan okuyacağız. “Biz her şeyi gençliğe bırakacağız... Geleceğin ümidi, ışıklı çiçekleri onlardır. Bütün ümidim gençliktedir.” -M. Kemal ATATÜRK

Genç, dinamik, enerjisi yüksek ve teknik yeterlilik sahibi kadromuz ile faaliyet gösterdiğimiz alanlarda müşterilerimizin isteklerini teknolojinin yakın takipçisi olarak yorumlayıp çözümler sunuyoruz. Verimlilik ve sermayenin korunumu adına gereklilikleri yerine getiriyoruz. Kırmızı çizgimiz olarak da enerjiyi görüyoruz.